Peeters Gillis - následovník (Antverpy 1612 - 1653 Antverpy)
Krajina s plachetnicemi, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 36,5 x 52 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 85.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |